Spis Kanałów

Extra stream:   Satlive 1   Satlive 2   Satlive 3   Satlive 4   Satlive 5

Kanały polski:   4FunTV   Animal Planet  AXN (WeebTV - Limity)    BBC Knowledge (WeebTV - Limity)   Canal+   C+Family   C+Family 2   C+ Sport

Discovery Channel (WeebTV - Limity)    EskaTV   Eurosport   Eurosport 2   HBO   Nsport   Polsat Sport   TVN   TVN24   TVP1   TVP1 (WeebTV - Limity)  TVP2  

TVP2 (WeebTV - Limity)   TVP Info (WeebTV - Limity)   TVP Sport (WeebTV - Limity)

Streamy polskie:   Active1   Active2   Active3   Active4   Pl-Sport 1   Pl-Sport 2   Pl-Sport 3   Pl-Sport 4

Kanały zagraniczne:   BT Sport 1   BT Sport 2   ESPN UK   ESPN Deportes   ESPN USA   ESPN 2   Eurosport British   Eurosport 2 British   Skysport 1   Skysport 2   Skysport 3  

Skysport 4   Skysport F1   Sport-TV 1   Sport-TV 2   Sport-TV 3   Sport-TV 4   SuperTenis

Streamy zagraniczne:   L01   L02   L03   L04   L05   L06   L07   L08   L09   L10   L11   L12   L13   L14   L15   L16   L17   L18   L19   L20   L21   L22   L23   L24   L25

Bein Sport 1   Bein Sport 2   Bein Sport 3   Bein Sport 4   Bein Sport 5   Bein Sport 6   Bein Sport 7   Bein Sport 8   Bein 9   Bein 10   Bein 11   Bein 12   Bein 13   Bein 134   Bein 15

Pirlo1   Pirlo 2   Pirlo 3   Pirlo 4   Pirlo 5   Pirlo 6   Pirlo 7   Pirlo 8   Pirlo 9   Pirlo 10   Pirlo 11   Pirlo 12   Daz 1   Daz 2   Extra 1    Extra 2   Extra 3   Extra 4   Extra 5   Extra 6   Extra 7

VLC:   TVP1   TVP2   TVP Sport 1   TVP Sport 2   TVP Sport 3   TVP Info   TVP Parlament

Real Madryt vs Bayern Monachium [Film Promujacy]

Satlive 1

Polecane

mecze na żywo



Ramówka

Czwartek 24.04

01:00 NBA: Charlotte Bobcats vs Miami Heat Extra 1  L11
02:00 NBA: Dallas Mavericks vs San Antonio Spurs  Extra 2  L12
03:30 NBA: Portland Blazers vs Houston Rockets Extra 3
11:50 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IB w Wilnie: Polska - Chorwacja TVP Sport
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień Eurosport
14:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy TVP Sport
14:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie Satlive1
15:30 Futsal: Puchar UEFA - mecz półfinałowy: Kairat Ałmaty - Dinamo Moskwa Eurosport2
16:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy TVP Sport
18:00 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: Impel Wrocław - KPS Chemik Police Polsat Sport
18:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie Satlive1
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień Eurosport Eurosport2
21:00 Piłka nożna: Liga Europejska - multiliga C+Family2
21:00 Liga Europejska - rewanżowy mecz półfinałowy: Benfica Lizbona - Juventus Turyn Satlive1 C+Sport Pl-Sport2
21:00 Liga Europejska - rewanżowy mecz półfinałowy: Sevilla FC - Valencia CF Satlive2 Nsport Pl-Sport1
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień Eurosport

Piątek 25.04

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport Eurosport2
12:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - 1. mecz ćwierćfinałowy Satlive2
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport
13:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz ćwierćfinałowy TVP Sport
14:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - 2. mecz ćwierćfinałowy Satlive2
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport Eurosport2
15:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz ćwierćfinałowy TVP Sport
16:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - 3. mecz ćwierćfinałowy Satlive2
17:40 T-Mobile Ekstraklasa: Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała Satlive1 Pl-Sport1 C+Family Nsport Polsat Sport
18:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz ćwierćfinałowy TVP Sport
18:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - 4. mecz ćwierćfinałowy Satlive2
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport
20:25 T-Mobile Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Kraków Satlive3 Pl-Sport1 C+Sport
20:25 Liga francuska: FC Nantes - Olympique Marsylia C+Family2 Nsport
20:30 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: Impel Wrocław - KPS Chemik Police Satlive2 Polsat Sport
20:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz ćwierćfinałowy TVP Sport
20:30 Liga niemiecka: Hannover 96 - VfB Stuttgart Eurosport2
20:40 Liga włoska: AS Roma - AC Milan Satlive1 Pl-Sport2 C+Family
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport
22:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień Eurosport2

Sobota 26.04

02:00 NBA - mecz fazy play-off: Washington Wizards - Chicago Bulls Satlive3 Pl-Sport1 C+Sport
07:30 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Fuzhou - mecz o 3. miejsce mężczyzn Satlive3
08:30 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Fuzhou - mecz finałowy mężczyzn Satlive3
08:30 Futbol australijski: Australian Football League: Carlton FC - West Coast Eagles Eurosport2
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport Eurosport2
12:00 Premiera: Laboratorium Pro - piłkarski diament (3) - magazyn sportowy Satlive1
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport
13:00 Premiera: Premier League Preview - magazyn piłkarski Satlive1
13:40 Liga angielska: Southampton FC - Everton FC Satlive1 C+Sport
14:30 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Alcaniz Eurosport
14:40 1. liga Polska: Arka Gdynia - PGE GKS Bełchatów Satlive3
15:10 T-Mobile Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin Satlive4 C+Family
15:25 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IB w Wilnie: Polska - Wielka Brytania TVP Sport
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport
15:30 Liga niemiecka: Bayern Monachium - Werder Brema Satlive2 Eurosport2
15:55 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: MKB Veszprém KC - Paris Saint-Germain Nsport
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport
17:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin Polsat Sport
17:55 T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice Satlive1 C+Sport
18:25 Liga angielska: Manchester United - Norwich City Satlive2 C+Family2
18:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz półfinałowy TVP Sport
18:30 Żużel: Grand Prix Europy Satlive4 C+Family
18:30 Liga niemiecka: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund Satlive3 Eurosport2
18:30 Futsal: Puchar UEFA - mecz finałowy Eurosport
19:30 Boks: Gala w Legionowie: waga ciężka: Marcin Rekowski - Oliver McCall, waga średnia: Kamil Szeremeta - Rafał Jackiewicz, waga junior ciężka: Michał Cieślak - Artur Binkowski Polsat Sport
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport Eurosport2
20:25 T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz Satlive1 C+Sport
20:25 Liga hiszpańska: Real Madryt - Osasuna Pampeluna (opóżnienie 30 min) Satlive2
20:40 Liga włoska: Inter Mediolan - SSC Napoli Satlive3
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień Eurosport
22:30 Liga+ - magazyn ligi polskiej Satlive1 C+Sport
22:30 NBA - mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs Satlive4 C+Family
23:45 Premiera: Premier League+ - magazyn ligi angielskiej Satlive1

Niedziela 27.04

08:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Fuzhou - mecz o 3. miejsce kobiet Satlive3
09:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Fuzhou - mecz finałowy kobiet Satlive3
10:30 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Assen - 1. wyścig Eurosport
11:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski Satlive2 Polsat Sport
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień Eurosport2
11:30 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata - wyścigi motocyklowe Eurosport
11:55 Zapasy: Mistrzostwa Polski w Solcu Kujawskim TVP Sport
12:00 Kolarstwo: Tour of Turkey - 1. etap: Alanya - Alanya Eurosport2
12:25 1. liga: GKS Tychy - Stomil Olsztyn Satlive3
13:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Assen - 2. wyścig Eurosport
13:55 Liga francuska: FC Sochaux - Paris Saint - Germain Satlive2 C+Family2
14:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz finałowy TVP Sport
14:00 Kolarstwo: Wyścig Liege - Bastogne - Liege Eurosport
14:00 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Alcaniz Eurosport2
14:10 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: THW Kiel - RK Metalurg Skopje Nsport
14:45 PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów Satlive3 Polsat Sport
15:00 Liga angielska: Liverpool FC - Chelsea Londyn Satlive1 C+Sport
15:25 T-Mobile Ekstraklasa: Korona Kielce - Widzew Łódź Satlive4 C+Family
15:30 Liga niemiecka: FC Augsburg - Hamburger SV Eurosport2
16:55 Liga hiszpańska: Valencia CF - Atletico Madryt Satlive2 C+Family2
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień Eurosport
17:05 Liga angielska: Crystal Palace - Manchester City Satlive1 C+Sport
17:40 T-Mobile Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk Satlive4 C+Family
17:30 Liga niemiecka: Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Mönchengladbach Eurosport2
18:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin Polsat Sport
18:55 Liga hiszpańska: Athletic Bilbao - Sevilla FC Satlive2 C+Family2
19:00 NBA - mecz fazy play-off: Washington Wizards - Chicago Bulls Satlive3 Nsport
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień Eurosport
20:00 Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej Satlive1 C+Sport
20:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień Eurosport2
20:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off Polsat Sport
20:55 Liga hiszpańska: Villarreal CF - FC Barcelona Satlive2 C+Family2
20:55 Liga francuska: LOSC Lille - Girondins Bordeaux Satlive4 C+Family
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień Eurosport
23:00 Premiera: Sport+ - magazyn sportowy Satlive1
23:00 Warsaw Shore S02E02 Satlive3

 

_